Sizin için başka bir seçenek, eğer 2kg daha fazla ihtiyacınız varsa ,sadece tıklayın fiyat için bize ulaşın pleaes! Fiyat büyük miktar ise azaltılabilir. SADECE ULAŞIN!

200 gr Yüksek Saflıkta 99.99% Bizmut Bi Metal Topaklar Külçe

Bizmut pembemsi bir belirti ile beyaz, kristal, kırılgan bir metaldir, tüm metallerin en diamanyetik ve ısı iletkenliği cıva dışında herhangi bir metal daha düşüktür. (Yani, manyetik alan, elektrik direnci en büyük artışı) herhangi bir metal, yüksek elektrik direnci ve yüksek Hall etkisi vardır. Bizmut oksijen ve konsantre nitrik havada suda çözünür kararlı. Suya koyduğunuzda tüm bizmut tuzları çözünmez bileşikler.

Uygulama:

Bizmut metal düşük erime lehim ve eriyebilir alaşımlar gibi düşük toksisite çekim ve balıkçılık platin üretiminde kullanılır. Bazı bizmut bileşikleri de üretilen ve ilaç olarak kullanılır. Sanayi sentetik lifler ve kauçuklar akrilonitril, başlangıç malzemesi üretiminde katalizör olarak bizmut bileşikleri kullanır.

Eskilerin Bilinen Keşfetti Tarafından (pm) pembemsi tonu Atom Yarıçapı ile gri metal (°K) 544.5 Kaynama Noktası: 1883 Görünüm: Sert, kırılgan, çelik: (cc/mol) 170 Atom Hacmi: (pm), Ukrayna Kovalent Yarıçap: 146 Atom Numarası: 83 Atom Ağırlığı: 208.98037 elemanlarının Sınıflandırılması: Diğer maden: (°K) fiziksel ve kimyasal indeksi: Erime Noktası:. Bisemutum Alman keşif Tarihi: n/(Bilinmiyor) Adı Kökeni: (beyaz kütle), Şimdi wismut yazılmış. Yoğunluk (g/cc): 16

Paket şunlardır:

200 gr Bizmut metal

Resimler sadece referans, açıklama olarak değil, aynı ağırlık için:

İyi Geribildirim

Atölye ve ürünlerimiz

Etiketler: bizmut külçe, metal külçe, bizmut metal, Ucuz bizmut külçe, Yüksek Kaliteli metal külçe, Çin bizmut metal Tedarikçileri.

Paket Ağırlık 0.23kg (0.51lb.)
Ünite Tipi Pack
Paket Boyutu 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)
Model Numarası Yüksek saflıkta Bizmut
DİY Malzemeleri Metal

İnceleme yap

200 gr Yüksek Saflıkta 99.99% Bizmut Bi Metal Topaklar Külçe

Ek bilgi

Fiyat:₺88.21

SKU: t5003

Değerlendirmeler: