Özellikler: %100 Yeni, Hiç Diş Bakımı Ağız Remouldable tepsileri:diş beyazlatmak için, diş gıcırdatma önlemek ve spor sırasında diş korumak için kullanılan bir Tür: Kullanılmış. (Beyazlatıcı Jel) şırınga İpuçları:artık Lazer Işık için taze kalmak beyazlatma Yönde etkisi hızlandırmaya yardımcı Jel Şırınga Kapakları %50 Tasarruf:Yardımcı olur:

1 tepsi dolu zor bir ilk adım.

Yaklaşık 10 saniye ısıt ağız tepsi 80 altında sıcak su ve ısı.Diş üzerinde ağız tepsi koyun,yavaşça dişlerinizi kalıp,tepsiler sıkıca dişlere karşı koymak kadar deneyin parmaklarınızı kullanın.

2. adım: dişlerin Karşılaştırın diş kılavuzu gölge kullanılır.

Adım 3: Her iki ağız tepsi beyazlatma jeli ince bir tabaka halinde ve eşit olarak(her tepsi için 0.25-0.4 ml artık harcanmış) yayıldı.

Ağız içinde diş ve adım 4: Ekle ağız tepsiler,sıkıca dişlere karşı tepsileri ayarlayın.

Adım 5: müşteri 10 dakika 7 dakika için ya da tepsisine yerleştirin,sonra su ile yıkayın.

Adım 6: diş beyazlatma Sonra,ağız spreyi kullanın.Taze bir nefes yapar.Bu tam bir tedavi tekrarlayın 2 diş emin yıkayın ve 3 gün sonra oturumları,ya da günde bir kez,arasında tepsi kuru,diş gölge kılavuzu ile dişler 7-10 gölge geliştirilmiş bakabiliriz önce ve sonra karşılaştırma yapın.

Paket(beyazlatma Jeli dahil) 4 X Ağız Remouldable tepsileri 6 X Şırınga Uçları 6 X 1 Şırınga Kapakları X Parlak Lazer Işık(pil dahil)dahil:

'

Etiketler: Diş Beyazlatıcı, Diş Beyazlatma, Dişleri Beyaz, Ucuz diş beyazlatıcı, Yüksek Kaliteli diş beyazlatma, Çin Tedarikçileri beyaz dişler.

Paket Ağırlık 0.13kg (0.29lb.)
Paket Boyutu 10cm x 5cm x 2cm (3.94in x 1.97in x 0.79in)
Ünite Tipi Set
Marka Adı poseida
Boyutu Moderate
Öğe Türü Diş Beyazlatma
NET WT xx
Madde karbamit peroksit
Model Numarası Yepyeni

İnceleme yap

DQ19 %44 mevcut formları İle Beyaz Beyazlatma Diş Beyazlatıcı Seti Bakımı Ağız Hijyeni Diş Beyazlatma Peroksit

Ek bilgi

Fiyat:₺37.28

Kategori:Ağız Hijyeni

SKU: t997

Değerlendirmeler: