*120*67mm Kasa Elektronik Plastik Kutu Kavşak Dağıtım su Geçirmez Taşıma için 200 Abs Açık Anahtar Kutusu

ABS bağlantı kutuları bizim kapalı/açık çevre için büyük ve yaygın olarak Otomotiv, posta ve Telekomünikasyon, İletişim, elektrik, kömür, havacılık, savunma, alarm sistemleri, demiryolu sinyalleri, tıbbi ekipman, aletler ve metre kullanılır, görüntüler, kablo TV ve diğer alanları AÇTI.Ürün 1/4 yaklaşık bir demir kutu kilo ağırlığında ve kolayca kurulabilir veya taşınmış olabilir,ürünün korozyona arınmış,üstün yalıtım taşır.

Ürün 1/4 yaklaşık bir demir kutu kilo ağırlığında ve kolayca kurulabilir veya taşınmış olabilir,ürünün korozyona arınmış,üstün yalıtım taşır.katı kalite standartlarına göre yapılan su geçirmez ve toza geçti.(IP 66) ve kullanımı da, Düğme Kutusu, Küçük Terminal, Sinyal , Röle ve Sensör ,İletişim ve ortak Kutusu vb Terminal İkame Demiryolu yükleme için uygundur. Yüksek kaliteli su geçirmez kutu serisi, yeni ithal malzeme , hiçbir geri dönüşümlü malzeme.İyi bir güç. Şeffaf ve opak veya PC malzemesi yapmak , seçim için sırtlık ile ilgili olabilir.

Diğer özel web sitemizden uygun bir model bulun, lütfen ALİLM aracılığıyla bana ulaşabilirsiniz yoksa belirtimi yaptık,Çin su geçirmez kutu için profesyonel bir üreticisidir. Özellikler:

PCB Malzeme için elektronik/için plastik kasa su geçirmez kutu:ABS/PC Dış Boyut: 200*120*67mm Uzunluk*Genişliği*Yükseklik Kapak:Gri Kapak Türü:Duvar Tipi Koruma Düzeyi 1 Gelişmekte olan kalıp ve ürün işleme 2 Değişiklik ile su geçirmez plastik muhafaza: Taşıma Renk: Açık Gri Net ağırlık: 251g ADEDİ :1 adet İşleme ve hizmet ve ürünlerin 3 malzeme ve renk işleme gerektiği gibi değiştirilebilir . 4 Ek masraf kalıp bağlı olarak değiştirme ve işleme eklendi . Ip68 Kasa Özellikleri delme için 5 Profesyonel makineler: Kullanım :Kapalı ve açık elektrik , İletişim ve yangın ekipmanları, İronmaking & Çelik , Taş, petrol, kimyasal, elektronik bitkiler...... Müşterilerin tercihin tabi malzeme seçin (PC) iyi malzeme: Yüksek kaliteli termoplastik ABS veya polikarbonat ya.CE ROHS TAŞIMA Taksit: İç dış Erişim yüklemek ve yükleme delik: delik pozisyonu ve boyutu, müşterilerin istekleri doğrultusunda işlenebilir;referrence için su geçirmez eklemler, terminal blokları ve montaj taban plakaları çeşitli var, en ince kısmı 3 mm Tanımlama ortalama kalınlığı vardır kutusu ( hiçbir aşındırıcı, antistatik, daha iyi yalıtım ) Kalınlığı::. Sertifikasyon: Firmamız Assceeery insanlaştırılmış tasarımı Gri Kapak Ürün Göster: Ürün Diğer Boyutu Bizim: Kurulum:::

Nakliye:

Etiketler: kasa su geçirmez, kasa ıp68, kasa plastik, Ucuz kasa su geçirmez, Yüksek Kaliteli kasa ıp68, Çin kasa plastik Tedarikçileri.

Ünite Tipi parça
Paket Ağırlık 0.5kg (1.10lb.)
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Model Numarası M & PG Kablo Bezi

İnceleme yap

200*120*plastik buat kutusu plastik kasa kayış kulakları 67mm Enstrüman kabuk ıp68 su geçirmez plastik kasa

Ek bilgi

Fiyat:₺142.57

SKU: t950

Değerlendirmeler: