LED Banyo Ayna Dokunmatik Sensör Anahtarı/5 5 Adet XD-622 Kapalı Set LED Lamba Ampul için Dokunmatik Açma/Kapama 6 siyah-12VDC XD-622 Lamp12V XD-622 36W Touch/Dokunma Dokunma Özelliği Anahtarı On/36W LED Dokunmatik Anahtarı Kapatın XD-622 Kapatın Açma/Kapama banyo ayna 12 V Kapalı/Dokunmatik Anahtarı LED Ampul:

1.Her Ürün Parça Numarası,Model Numarası ve muayene tarihi bilgi içeren nitelikli olmuştur kanıtlayan iç paketi benzersiz Üretim Parça Numarası bir etiket var;

2.Eğer ürün hakkında herhangi bir sorunuz varsa,lütfen bize kontrol etmek için Üretim Parça Numarası sağlamak kar garantili olacaktır.

3.Anahtarı Karanlıkta Nerede Olduğunu Bulmak İçin, Işık Beden Dokunmaya Gerek Yok, Kolayca Kapatma Veya Ve Parlaklığını Ayarlayabilirsiniz

4.İlk Dokunuş,Işık;Bir Kez Daha, Işık Kapalı Olacak.

5.Bu anahtar, izole dokunmatik sensör anahtarı

6.Cam, Alec, Plastik Koruma Kapağı Vardır LED İçin Uygundur, Seramik

Özellikler:

Çalışma Gerilimi: DC6V İçin 12 V

Yük Güç: Eşit Veya Daha Az 36W

Model: XD-622

Marka adı: BQLZR

Boyutu: 49 x 34 x 15 mm/1,92 x 1.33 x 0,59 inç(L x W x H)

Ağırlık: 95 g

Nasıl Bağlanır:

1.Kırmızı Hat Girişi Pozitif Kablo İle Bağlı.

2.Negatif Giriş Tel İçin Siyah Çizgi Bağlayın.

3.Sonra Kırmızı Ve Sarı Çizgiler Lambaları Bağlı.

İşlem:

1.Yalıtım Koruma koşulda,Doğrudan Metal Parça Dokunmaya Gerek Yok,Sadece Geçiş Çalışması İçin Cama Dokunmak,Güvenlik,Mekanik Yıpranma Özelliği İle,Aynanın Önünde Kurulumdan Sonra Herhangi bir Anahtar Parçaları Görebilir;

2.Dokunmatik Anahtarı Kartı İçin arka Plan Işığı Var,Anahtarı,Anahtarı kartının arka Plan Işığı İle Bağlayıcı Güç Olacaktır Dahil,Ve De Normal DEĞİL.

3.Dokunmatik Açık Veya Kapalı Fonksiyon: Vücut Dokunmadan Zaman 550 (Ms) Daha Az Olduğunda, Kapalı Ve Işık Kontrolü.İlk Dokunuş,Işık;Bir Kez Daha, Işık Kapalı Olacak.

4.Karartma İşlevi Touch: Vücut Dokunmadan Zaman 550 (Ms) Fazla Olduğunda, Işık Parlaklığını Kontrol. Eski Parlaklık Seviyesi Üzerinde Kalacak Gevşetmek Uzun Süre Aydınlatma Parlaklık Artırmak Dokunun. Eğer 3 Saniyeden Daha Uzun Basın Eğer, Işık Parlaklık Maksimum Parlaklık; Uzun Ana Ekran Tekrar Işık Parlaklığını Yavaş Yavaş Azaltmak Ve Parlaklık Seviyesini 3 Saniyeden Fazla, Ama Eğer Uzun Basın Gevşeme Önce Kal, Minimum Parlaklık Seviyesi Üzerinde Durur Ve Değişmez Bir Döngü İçinde Çalışır.

Paket dahil:

Açma/Kapama 5 x Banyo Ayna Dokunmatik Anahtarı

Etiketler: Anahtarlar, Ucuz Anahtarları, 5 ADET BQLZR 12 V 36W/Dokunma Banyo Ayna için Sensör Anahtarı LED Lamba Kapalı.

Paket Ağırlık 0.12kg (0.26lb.)
Paket Boyutu 20cm x 16cm x 5cm (7.87in x 6.30in x 1.97in)
Ünite Tipi (5 adet/lot)lot
Çalışma Gerilimi DC6V İçin 12 V
Geçerli Diğer
Model Numarası Diğer
Garanti Diğer
Sertifika CCC
Tür Geçin /Dokunma Kapatın
Özellikleri Diğer
Marka Adı BQLZR
Malzeme Plastik
Öğe Türü Anahtarlar
Yük güç Eşit Veya Daha az 36W
Model XD-622

İnceleme yap

5 ADET BQLZR 12 V 36W/Dokunma Banyo Ayna için Sensör Anahtarı LED Lamba Kapalı

Ek bilgi

Fiyat:₺157.42

SKU: t4356

Değerlendirmeler: