Aliauto 4 x Araba Kapısı Anti-çarpışma Dikiz Aynası Anti-Ford Focus Peugeot Toyota volkswagen Kia 3D Araba Sticker/Çıkartma Özellikleri ovmak: Tüm araçlar için %100 yeni ve kaliteli, ve evrensel teçhizat araba çıkartma ısı ve güneş ışığına dayanıklı aracınızın personlized bir görünüm için yapılan kişiselleştirilmiş araba çıkartma, araba Süslemeleri, bu yüzden en azından kurulumu Kolay yıllardır solmuş, sadece kabuğu ve Malzeme üzerine yapıştırılan renkli ya da yüzey yok edemezler yapıştır değil:Yüksek kalite kauçuk çevre koruma malzeme,su geçirmez güneş kremi,entegre 8 renk printting ve gravür,24 pascal harika sprey solmaya değil. Mükemmel kesim,her Renk bir sanat eseridir:gelmesi için verilmesi gerekli ısıya resim Olarak Boyutu: 14 gösterin.5x2cm Paket İçerir:-çarpışma Dikiz Aynası Anti-Aliauto 4 x Araba Kapısı Anti 1 Ford Focus Peugeot Toyota volkswagen Kia Yükleme Talimatı: 3D Araba Sticker/Çıkartma ovmak.Susuz yapıştır site temiz ilan edilecektir.kuru. Kağıdın sonunda tamamı veya bir kısmı,iyi bir pozisyon ayarlamak,elimden üst ucunda sabit,üst vücut alt yapıştırmak için. plastik kazıyıcı ya da bir banka arabası kullanın ve ileri kazıma,ekstruzyon tamamen hava olacak. 2.su hamur temiz tüm sonu veya kağıt,sakız yüzeyde yapışkan alan ve çıkartmalar iyi bir pozisyon, etiketi dikkatlice araç gövdesi için plastik bir kazıyıcı kazıma ile bağlı,su ve hava kazıma seti vücut üzerinde püskürtülür sulu temizlik maddesi de elimden sitesinde ilan edilecektir. 30 dakika boyunca doğal hava kuru,nihayet film aktarmak için ortaya koydu. İpuçları: Asla sıcak güneşin altında 48 saat içinde kurulumdan sonra arabaya koy! Hiç 48 saat içinde kurulumdan sonra arabayı yıka!

Etiketler: 3d araba sticker, 3D Araba, araba plakası çıkartma, Ucuz 3d araba sticker, Yüksek Kalite 3d araba, Çin araba etiket çıkartma Tedarikçiler.

Paket Boyutu 18cm x 16cm x 1cm (7.09in x 6.30in x 0.39in)
Paket Ağırlık 0.03kg (0.07lb.)
Ünite Tipi (4 adet/lot)lot
Madde Uzunluğu 14.5cm
Çıkartma Türü Araba Vücut
Yazın Diğer 3D Sticker
Model OEM
Tasarım Kelimeler
Marka Adı Aliauto
Malzeme Türü Kauçuk
ambalaj Paketlenmiş Değil
Öge Genişliği 2cm
Kategori 3D
Model Adı Araba Sticker
Öğe Türü Etiketler
Etiket Yerleştirme Kapı ve Bel çizgisi

İnceleme yap

Aliauto 4 x Araba Kapısı Anti-çarpışma Dikiz Aynası Anti-Ford Focus Peugeot Toyota volkswagen Kia 3D Araba Sticker/Çıkartma ovmak

Ek bilgi

Fiyat:₺37.79

SKU: t4453

Değerlendirmeler: