*Hiç böyle bir deneyimin oldu mu ? Alışveriş Merkezi sürü şey tuttuğunuzda, bağlı iki el, hala eliyle bagajı açmak gerekir.

Seninle iş gezisi için Vestiyer eşyalarını getir,ama havamda değilim gövde şartlar işlem nedeniyle zaman *

Gövdeden bir şeyler almak her zaman Bagaj kapısı yüksekliği ayarlamak için sıkışmış ve de mümkün değil kaçınmanın bir mekanizma vardır,çünkü Bagaj kapısı çekebilmiş kalmış ya da yok olmak gibi tuhaf bir duruma sokar. Şimdi

bagajı sorun derdinden kurtulmak edelim. Elektrikli Kuyruk Kapısı Asansör sizin için tüm sorunları çözer,seyahatinizi daha kolay ve rahat olun.

>>Akıllı elektrik kuyruk kapısı asansörü

Akıllı elektrik kuyruk kapısı asansör kabini değiştirme akıllı sistem yeni bir dizi var,sürücü kuyruk kapısı ya da kontrol etmek için sürücü\\\\\\\\\\\\\\'s oda düğmeleri uzaktan kumanda,basın kullanabilirsiniz.ayrıca,böylece yükseklik akıllı önlemek tutam fonksiyonu,hafıza ve. Kullanıcı dostu,kullanışlı ve akıllı,arabanızı daha iyi hale getirmek.

1.Eğer ellerinizi meşgul olsa bile/kuyruk kapıyı açmak için uzaktan kumanda üzerindeki tuşuna basın,kolayca yaparsınız.

2.Kuyruk kapısı üzerindeki düğmeye hafif bir dokunuş,en yakın gerektirir.

3.Sürücü\\\\\\\\\\\\\\'koltuğuna ar zaman,kolayca kuyruk kapısı kontrol düğmesine basın.

4.Kuyruk kapısı (İnsanlar veya şeyler) engelleri dokunmamaya sonra kapanıyor,değil ise,otomatik olarak geri dönen ya da orada dur,bu yüzden sana zarar kaçınarak olacaktır.

5.Kuyruk kapısı yükseklik,kullanıcı ulaşamadı bir seviyeye kapıyı çekin bellek olabilir,o zaman uzun düğmesine basın, böylece yükseklik yerleşmiş.Bir dahaki sefere,aç,ayarladığınız yükseklik kalmak.Böylece ulaşmak için çok yüksek olacak bu kız hiç Korkmaz. 6.Yakın veya arka kapı açık olduğunda,ses ot alarm sürücü gönderip hasar veya güvenlik risklerini önlemek için geri durumu bilmek olacaktır. 1 Ürün Test Ve Doğrulama.Su geçirmez testi

Standart İPX4 su sıçramasına testi,arabada direkleri yükleyin:

Test1:su için 5 dakika Maruz;

2 Test:su tazyikli su püskürtme için,iki kutup,her 10 dakika. Sprey su her iki taraftan 10 defa,pro su kontrol etmek. 2.(Normal sıcaklık)aç/Kapat kuyruk kapısı ömrü testi

Normal sıcaklıkta,aç/kapat gücünü test etmek için,hız adil ya da değil,herhangi bir gürültü ya da değil,4000 kez daha Test daha.

Her 1000 defa ya da 6 saat,manuel veya otomatik olarak kontrol et. 3.(+60 derece)Test aç/kapat kuyruk kapısı ömrü testi

* 60 derece sıcaklıkta ,aç/kapat gücünü test etmek için de,hız adil ya da değil,herhangi bir gürültü ya da değil.

* Test kere 4000'den fazla. 4. (-30 derece)Test aç/kapat kuyruk kapısı ömrü testi

* 30 derece sıcaklıkta,aç/kapat gücünü Test etmek İçin de,hız adil ya da değil,herhangi bir gürültü ya da değil.

* Test kere 4000'den fazla.

5.(60 derece)gerçek araba çevre test

60 derece ,aç/kapat gücünü test etmek sıcaklığında,hızlı, adil ya da değil,herhangi bir gürültü ya da değil. 6.(-30 derece)gerçek araba çevre test

-30 derece,aç/kapat gücünü Test Etmek sıcaklıkta,hızlı adil ya da değil,herhangi bir gürültü ya da değil. 7.Eğim testi

30 derece,aç/kapat gücünü Test Etmek yamacında,hız adil ya da değil,herhangi bir gürültü,sakat ya da değil. 8.30 derece yukarı veya aşağı,eğim testi

Yukarı veya aşağı,açma/kapama gücünü test etmek İçin 30 derece eğim de,hız adil ya da değil,herhangi bir gürültü,sakat ya da değil.

Dikkat:

1 . Ürünümüz iki Düğme denetimi kaldırma vardır. Konsol ve kuyruk kapısı yüklenmesi için başka bir ihtiyacı yüklü olması gerek. Otomatik kaldırma kontrol edebilirler.

2 . Arabanın anahtarı arka kapı otomatik olarak (Ama kontrol edemez ve otomatik olarak siliniyor) yükselen kontrol etmek için özel bir düğme varsa. Araba anahtarları bu tür fonksiyonu ile, kuyruk kapısının yükseliyor ve düşüyor hem de kontrol edebilirsiniz.

3 . Eğer arabanın anahtarı arka kapı otomatik olarak yükselen kontrol edemiyorsanız, sadece iki düğme ile kontrol edebilirsiniz.

Önlem:

Eğer araba parça uyarsa doğrulayamıyorsanız lütfen başvuru için dört fotoğraf çekmek. Müşteri satın almadan önce bize fotoğraf göndermek (öneririm.) 1.2 arabanın ön.3 arabanın arkasında.gövde 4 açın.gövde direği

(İsteğe bağlı) > > bir ayak aktif özelliği

Akıllı güç kapısı asansör gelişimi içinde, insanlar ürün işlevi ve rahatlığı hakkında daha fazla çeşitlendirme isteği. Onları tatmin etmek amacıyla, şirketimiz tek ayak aktif özelliği geliştirilen ve açma/otomatik araç sahipleri için bagajın kapanması için yeni bir yol sağlar vardır. (indüksiyon modülü Ekle) Satın alma linki:

Etiketler: elektrikli kuyruk kapısı, elektrikli kuyruk kapısı asansör, kuyruk kapısı asansör, Ucuz elektrik kuyruk kapısı, Yüksek Kaliteli elektrikli kuyruk kapısı asansör, Çin kuyruk kapısı asansör Tedarikçileri.

Paket Ağırlık 6.5kg (14.33lb.)
Paket Boyutu 83cm x 21cm x 20cm (32.68in x 8.27in x 7.87in)
Ünite Tipi parça
Araç üzerinde yerleştirme Arka
Malzeme Türü ABS
Madde Uzunluğu 80inch
Harici Test Sertifikasyon CCC
Malzeme ABS
Öge Yüksekliği 20inch
Özel Özellikler Kontrol Bagaj
Öge Genişliği 20inch
Marka Adı LeeSpring
Üretici Parça Numarası LE5877
Model Yılı İki bin on beş
Öğe Türü Önyükleme Kapakları
Diğer Parça Numarası İki milyon iki yüz elli iki bin altı yüz elli dört
Ağırlık 5
Üretildiği Ülke/Bölge Çin
Değişim Parça Numarası 001df5641
Model Adı LE5877

İnceleme yap

Hyundai Santa fe Kontrol için Akıllı Otomatik Elektrikli Kuyruk Kapısı Kaldırma Yüksekliği Önlemek elektrik emme Tutam Ayarlayın

Ek bilgi

Fiyat:₺3 062.94

SKU: t5357

Değerlendirmeler: