Bu modül, güç çıkışı ve ders yükü ve diğer faktörler post-modül kendisi kapasiteli ve ön etkiler; ölçülen profesyonel ekipman için aşağıdaki veri sonuçları, dikkate diğer faktörler olmadan.

Güç kaynağı modülü elektronik bileşenlerin bir tür, lütfen hiçbir elektronik uzmanlık varsa ürün satın almak yok.

Bu Modül Özellikleri: modül şarj sabit (CC CV) akım, sabit voltaj modülü aşağı yalıtılmış bir adım-non

: 2.5 V Çıkış gücü: doğal soğutma MOBİL Dönüşüm verimliliği: (daha yüksek çıkış gerilimi, daha yüksek verimlilik) %80 Çalışma Sıcaklığı (%1 - %100) CC değeri * varsayılan 0.1 kez Minimum gerilim farkı 3A Max(Eğer 100'den fazla İse, soğutucu CC aralığı kurun): (ayarlanabilir) 0-2A ışık mevcut Döner 4-35V Çıkış voltajı: Sürekli ayarlanabilir(1,25-25V ayarlanabilir Çıkış akımı boşaltın) özellikler :Giriş Voltajı:::: Endüstriyel (-40 85 santigrat +için) (ortam ısısı 40 santigrat, düşük güç kullanımı, ya da ekleyin soğutucu)\\ Tam yük sıcaklık artışı: 45 derece Göstergesi: CC gösterge Kırmızı, şarj göstergesi Kırmızı gösterge şarj tamamlandı Mavi. Çıkış kısa devre koruması: Evet, sabit akım. Bağlantı yöntemi: PCB üzerinde dorudan Girdi ile lehim Olabilir:+ giriş Pozitif, giriş negatif Çıktı: DIŞARI çıkış pozitif, DIŞARI çıktı negatif Modül Boyutu: 50 x 37 x 13 mm

Bazı Uygulamalar: Yüksek güç sabit akım LED sürücü. Ferroelektrik dahil) lityum pil (, 4V, 6V, 12V, 14V, 24 V akü şarj, nikel-kadmiyum, nikel-metal hidrit piller (Pil) şarj edin. Güneş panelleri, Rüzgar jeneratörü voltaj regülatörü devre kartı güç kaynağı, otomatik buck regülatör devresi gibi.

Emin çıkış Gerilimi(hakkında) hakkında 5 V için sabit gerilim potansiyometre Ayarlayın şarj voltajı ve akımı emin Olun pil kullanın. 10A akım ölçekte kısa devre çıkış akımı ölçmek için, ve transfer lamba şarj akımı (sabit akım değeri) şarj akımı 0.1 kez kesin çıkış Voltajı DC Gerilim telafi etmek için sabit gerilim potansiyometre Ayarlayın varsayılan beklenen şarj akım değeri en emin çıkış akımı için geçerli potansiyometre ayarlayın olabilmesi kullanın. Aküye bağlı ve (önceki 5 adım için) şarj etmeye çalışın, modül giriş terminali güç kaynağına bağlı, çıkış yük pil bağlı DEĞİL.

Sabit Akım Sürücüsü LED Kullanın: sürücü için ihtiyacınız olan LED mevcut emin çalışma ve Maksimum çalışma Gerilimi Olun. Emin çıkış Gerilimi(yaklaşık) 5 V için sabit gerilim potansiyometre ayarlayın. 10A akım ölçekte kısa devre çıkış akımı ölçmek için, ve geçerli potansiyometre ayarlayın olabilmesi kullanın. Emin olmak için beklenen çıkış akımı çalışma akımı LED. Emin çıkış Gerilimi Maksimum çalışma Gerilimi LED olduğundan sürekli gerilim potansiyometre ayarlayın. LED katıl, testi (yukarıdaki 3 adım İçin, modül giriş terminali güç kaynağına bağlı, çıkış yük LED bağlı).

Paket içerir: LM2577S LM2596S Dönüştürücü Modülü x 1

Etiketler: aşağı dönüştürücü, güç voltaj dönüştürücü, Gerilim Dönüştürücü, Dönüştürücü aşağı ucuz, Yüksek Kaliteli güç voltaj dönüştürücü, Çin gerilim dönüştürücü Tedarikçiler.

Ünite Tipi parça
Paket Ağırlık 0.16kg (0.35lb.)
Paket Boyutu 28cm x 18cm x 12cm (11.02in x 7.09in x 4.72in)
Yazın DC/DC Dönüştürücüler
Boyutu 50 x 37 x 13mm
Çıkış Akımı 3A Max
Marka Adı OOTDTY
Ağırlık 22g
Çıkış Gücü 1 - 50W

İnceleme yap

LM2577S LM2596S DC-DC sol Adım Buck Gerilim Güç Dönüştürücü Modülü Yeni Açılan gemi Artırmak

Ek bilgi

Fiyat:₺19.60

SKU: t1279

Değerlendirmeler: