Not: Bu liste 6 30pcs için 7 mm Tatlısu inci, oval oyster İKİZLER. Her istiridyenin içinde iki inci, 60pcs alacak inciler. İnci rengi ortaya çıkıyor Beyaz, Pembe, lavanta, siyah - her - sağlık, başarı, zenginlik veya aşk için ne getireceği farklı bir anlamı olan renk. Lütfen bizimle sipariş verirken istediğiniz renk hakkında mesaj bırakın. Ve aynı zamanda pek çok yeni renk mağazamızda istiridye gibi sıcak pembe, pls click benzeri, parlak mor, kırmızı, limon yeşili, mercan ve inciler . İki gerçek 6-7 mm oval inciler her istiridye ekilir. Vakum ile sıvı olmadan yeni ambalaj çok nakliye maliyeti kaydedebilirsiniz bir kutu içinde paketlenmiş tek inci istiridye topladık. 1-2 gün ödeme aldıktan sonra ürün Hazırlama Süresi:. UPS, ePacket tarafından 12-45 gün nakliye Zaman: 3-5 gün. Talimatlar: inci midye Açın , daha sonra özel renk inci-kolye/küpe takozları--> dileğini taşıyan ve güzel inci kolye, küpe veya yüzük ile aşk ile midye--> Asmak kafesinden inci Kaldır>ortaya koyuyor. İstiridye açık ve çok renkli inciler öğrenmek çok eğlenceli, sonra inci, bir dolgu , maç ile takı DİY , ve olabilir .

Not: Bu liste için 5 adet 6-7 mm Tatlısu inci, oval oyster İKİZLER. Alacağınız her istiridye içinde iki inci, 10 adet inci. İnci rengi ortaya çıkıyor Beyaz, Pembe, lavanta, siyah - her - sağlık, başarı, zenginlik veya aşk için ne getireceği farklı bir anlamı olan renk. Lütfen bizimle sipariş verirken istediğiniz renk hakkında mesaj bırakın. Ve aynı zamanda pek çok yeni renk mağazamızda istiridye gibi sıcak pembe, pls click benzeri, parlak mor, kırmızı, limon yeşili, mercan ve inciler . İki gerçek 6-7 mm oval inciler her istiridye ekilir. Vakum ile sıvı olmadan yeni ambalaj çok nakliye maliyeti kaydedebilirsiniz bir kutu içinde paketlenmiş tek inci istiridye topladık. 1-2 gün ödeme aldıktan sonra ürün Hazırlama Süresi:. UPS, ePacket tarafından 12-45 gün nakliye Zaman: 3-5 gün. Talimatlar: inci midye Açın , daha sonra özel renk inci-kolye/küpe takozları--> dileğini taşıyan ve güzel inci kolye, küpe veya yüzük ile aşk ile midye--> Asmak kafesinden inci Kaldır>ortaya koyuyor. İstiridye açık ve çok renkli inciler öğrenmek çok eğlenceli, sonra inci, bir dolgu , maç ile takı DİY , ve olabilir .

Etiketler: aşk keşke, inci dilek, Hediye hediye, Ucuz aşk diliyorum, Yüksek Kalite inci dilek, Çin Hediye hediye Tedarikçiler.

Paket Ağırlık 1.7kg (3.75lb.)
Paket Boyutu 20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)
Ünite Tipi Pack
Sertifika Türü NGTC
Ağırlık 0.5kg
Metal Türü Yok
Tek ya da ikiz İkizler
Pearl Başına Boyutu 6-7 mm
Pearl Türü Tatlı Su İncileri
İnce veya Moda İyi
Öğe Türü Boncuk
İnci Rengi Beyaz, Pembe, lavanta, siyah
Ana Taş İnci
Öge Yüksekliği 6-7mm
Marka Adı CLUCİ
Model Numarası WP046SB
İnci Kalite AAA
Maddenin Şekil Oval Şekli

İnceleme yap

CLUCİ En Kavak 6-7 mm pirinç inci, oval şekilli inciler, 30pcs Aşk Keşke tek Tek Sarılmış İstiridye İnci Hediye

Ek bilgi

Fiyat:₺467.79

Kategori:Güzel Takı

SKU: t4539

Değerlendirmeler: