Gerçek Fotoğrafa bakın, alınan ne resmi ile aynıdır. Mağazamızda kumaş tüm sıvadı tarafından sevk edilecektir. Örgü hiç bozulma sağlayacağız. Nakliye için daha uygun maliyetli olurdu sırf bu yüzden mümkün olduğunca daha fazla olarak satın alın. Nakliye maliyeti kurtarmak için, lütfen bizimle irtibata kat ederek yolluyoruz kabul edersen! Özel özel özellikleri kabul, lütfen bize ulaşın biz!

Özellikler:

Ölçü birimi metrekare

Malzeme

Karbon Fiber & Kevlar

Örgü

Dimi

İnç Başına Biter

13

İnç Başına Resimler

15

Kalınlığı

0.01"/0.3 mm

Ağırlık

Özel 5.9 oz /

Genişliği

40 " / 100 cm

Çekici boyutu

3 K * ABD'DE

Bir numune için daha ucuz bir şey istiyorsanız. Lütfen bu bağlantıyı takip edin bakın, aynı malzeme ve kalitede.

Yol nakliye Çin'den sipariş gemi için çok sayıda yazı vardır. Küçük parçalar için hava posta/register air mail: Çin Post. Esas: EMS, DHL, FedEx, Hızlı Özel hava hatları: Çin-ABD, Çin, Avustralya, Avrupa, Çin de dahil olmak üzere Hızlı Express, her bir takip numarası var her ürün göndeririz Hızlı express için. Mükemmel bir şekilde tam olarak ve hızlı bir şekilde mal aldığınız izin kargo yolu ile adresinize maç. Nakliye masrafları diğer satıcılar için en iyi maliyet performansı olacak. Bazen beklenmeyen bir durum olursa, sizinle zamanında iletişim ve talimatları alacağız.

Başlangıçta küçük miktarlarda satın alarak birinci sınıf hizmetlerimizi deneyebilirsiniz toptan satın almak için çalışıyorsanız çok düşük minimum miktarda toptan. Mal bizim en başlangıçta tek birim örnek bir ürün olarak da örnek fiyatlarla satın alınabilir.

Etiketler: kevlar kumaşı, karbon kevlar, Aramid Fiber, Ucuz kevlar kumaşı, Yüksek Kalite karbon kevlar, Çin fiber Tedarikçiler aramid.

Ünite Tipi Metrekare
Paket Ağırlık 0.38kg (0.84lb.)
Paket Boyutu 105cm x 5cm x 5cm (41.34in x 1.97in x 1.97in)
Örme Türü Warp
Malzeme Aramid / Karbon Fiber
Stil Dimi
Teknikleri Dokuma
Ürün Tipi Karbon Fiber Kumaş
genişliği 100cm
Özellik Yüksek Mukavemet
Desen Merserize
Dokunmamış Teknikleri Stitch-Bonded
Yazın Kevlar Kumaş

İnceleme yap

YÜKSEK Kırmızı Kevlar & 3 K Karbon fiber karışık Kumaş özel 2x2 Dimi Karbon Kevlar kumaş Kumaş elyaf 100 cm genişliğinde [ROLL PACK]Aramid

Ek bilgi

Fiyat:₺177.84

SKU: t4836

Değerlendirmeler: