Not: Sevgili, dikkat! Sattık elmas resimleri yarı mamul ve çerçeve içermez. Sattık elmas resim malzemesi reçine tatbikat, bu tür bir resme (tamamen görüntü sopa gerekir) Kare elmas.Sadece ilgili alana doğru elmas yapıştırmak gerekir. Bazı çocuklar bitirmek için de uygun. Ayrıca kendi resminizi elmas resim tasarlayabiliriz. 5D Elmas Nakış Mor Çiçekler Elmas Resim Taslar Çapraz Dikiş Nakış Boncuk Kare Elmas Mozaik Set

Fotoğraf elmas resim gibi aileniz ya da kendi portre, düğün fotoğrafları, Seyahat resimleri, evcil hayvan, güzel manzara ve EKT olarak yapmak istediğin özel bir çok popüler ve şık. Sonra ailenle kendi resmini kendin yap ve sonunda bir çerçeve içinde evinin duvarına as veya başkalarına vermek eşsiz ve unutulmaz bir hediye olarak alabilirsiniz. Sadece sipariş ve bize fotoğraf göndermek ve size istediğiniz herhangi bir fotoğrafı mükemmel bir elmas nakış vereceğiz.

Etiketler: elmas mozaik, elmas taklidi resim, Elmas resim, Ucuz elmas mozaik, Yüksek Kaliteli elmas taklidi resim, Çin elmas resim Tedarikçiler.

Ünite Tipi parça
Paket Ağırlık 0.5kg (1.10lb.)
Paket Boyutu 30cm x 25cm x 15cm (11.81in x 9.84in x 5.91in)
elmas malzeme Kare Reçine Elmas
renk Çok
Stil Avrupa
Kullanın Ev Temelleri / Dekorasyon
Desen Türü Kahve Fincanı
Tamamlama Bitmemiş,el Yapımı Gerekir
özel Evet
Dış Ambalaj Kağıt Torba
Tuval Paketleme Yöntemi Sıvadı
Boyutu 25x25, 30x30, 40x40, 50x50
Çerçeve No
Malzeme Reçine
Araçları türü Araç Setleri
Elmas Şekli Kare
Renk sayısı 45 yukarıda
Yapıştırma Alanı Tam
Form Tek

İnceleme yap

5D Elmas Nakış Mor Çiçekler Elmas Resim Taslar Çapraz Dikiş Nakış Boncuk Kare Elmas Mozaik Set

Ek bilgi

Fiyat:₺48.26

SKU: t5523

Değerlendirmeler: