Karınca zehir özü, uzak KIZILÖTESİ seramik tozu,tıbbi PSA,dokunmamış,vb kağıt bırakma Oluşur yapı ve Malzeme. Omuz kemik büyümesi, Romatoid, endikasyonları: Kas Ağrısı,Sert Omuzlar, Ağrı kesici, Kabartma Yorgunluk, Romatizmal artrit, Servikal Olmasının, Periarthritis diskler, İschialgia, Akro-anestezi, Burkulma vb Kaymış. 3 Yıl kullanmayı -1 Adım: boyutu: 7x10cm Raf Ömrü::. Temiz ve kuru Etkilenen bölgeyi -2. Yama bir taraftan plastik soyun. -3. Ağrı kesici istediğiniz alanı üzerinde yan pürüzsüz. -4. Plastik arkalığı, diğer yarısını kaldırın, ağrı bölgesinde yama geri kalanı sorunsuz. -5. Film desteğini kaldırın ve uygulayın. -6. Bir işlem için haftada her saat için 8 Saat, 5 kez. 1: kullanmayın. yaralar veya hasarlı cilt üzerinde. 2. aspirin veya salisilat alerjisi varsa. 3.bir ısıtma yastığı ile. 4.5 egzersiz ya da ısı (gibi) terleme olduğunda.ya da, başka bir dış uygulama ürünleri aynı zamanda. Plastik paket ile Sıvaların (1 torba) 8 Adet x Sıvalar Not : mal Eklem ağrısı yama Boyun için doğru miktar DİSAAR Çin Tıbbı Karınca zehir Uçucu Yağ analjezik merhem vücudun geri dikkat lütfen satın alırken seçim için 3 miktar seçenekler var plastik paket ile Sıvaların (10 paket) 80 Adet x Alçı ağrıları rahatlama ağrı kesici plastik paket paket Listesi: 1 Adet x Alçı ()

Etiketler: uçucu yağlar, Melisa temel, Temel Melisa, Ucuz uçucu yağlar, Yüksek Kalite Melisa temel, Çin temel Melisa Tedarikçiler.

Paket Ağırlık 0.15kg (0.33lb.)
Paket Boyutu 16cm x 10cm x 3cm (6.30in x 3.94in x 1.18in)
Ünite Tipi parça
Üretildiği Ülke/Bölge Çin
Marka Adı Disaar
Madde Karınca Zehir ayıklamak
NET WT 8 Adet 80 Adet 1 Adet
Sertifika WZTZ
Öğe Türü Uçucu Yağ
Uçucu Yağ Türü Bileşik Uçucu Yağ
Model Numarası GY-04
Sertifika Numarası Beş yüz on beş milyon beş yüz yirmi beş bin beş yüz otuz beş

İnceleme yap

Eklem ağrısı yama Boyun geri vücut için DİSAAR Çin Tıbbı Karınca zehir Uçucu Yağ analjezik merhem rahatlama ağrı kesici ağrıları

Ek bilgi

Fiyat:₺1.78

Kategori:satışı

SKU: t18266

Değerlendirmeler: