ÇİFT OLARAK SATILIR (2 adet)

Konfor ile eğitim

Ve (AKR) malzeme:Neopren gerçek inek deri+

üst tarafı el hissediyorum konfor tutmak için neopren malzeme, alt tarafı bütün kavrama ve elinizi korumak için gerçek inek deri. -Ups, kettlebell salıncaklar, ayak--diğer palm cezalandırma hareketleri bar ve onlarca Yüksek Temsilcisi çekme sırasında ellerinizi korumak için jimnastik Kulpları – Gri kanıtlanmış aksesuar. Bu çekme ups, ölü asansörler, Crossfit Eğitim ve temel jimnastik yapmak için ideal bir araçtır. El Sapları bizim toplam konfor ve koruma için tasarlanmış ve üretilmiştir. Uygulamalar: yüksek rep Ge ellerini parçalıyor, Çek Önlemek-ups, kettlebell & dambıl hali, vb. Sağlıklı eller daha uzun süre egzersiz=.

Sevgili Alıcı,

İsveç istemci unutmayın,İsveç gümrük satın almak istediğiniz her şeyi talep edecektir. Satın almadan önce lütfen bizimle irtibata geçin, sorunu çözmek için özel ekspres bir yol var.

Brezilya istemci lütfen unutmayın, Brezilya gümrük paketi aldığında ithalat vergisi, lütfen sipariş vermeden önce ödeyecek teyit edebilir!!! Ve sipariş oldukça uzun bir süre gümrük ofisinde gecikmeli, normalde 2 aydan fazla sipariş almak için beklemek zorunda, sipariş vermeden önce bunu anlamak gerekir olabilir!!!

Argentian alıcı dikkatle sipariş vermeden önce, ülkenin gümrük siparişiniz için vergi alabilir düşünün, sipariş etmeyiniz eğer vergi ödemek istemiyorsanız lütfen!!!!!

HATIRLATMA: kargo ülkenize gelen özel vergi veya KDV olabilir. İthalat vergileri, vergi ve diğer gümrük masrafları ilgili nakliye maliyeti dahil değildir. Alıcılar (varsa) yapılan tüm ödemeler için tüm sorumluluğu. Maliyet tasarrufu için, konşimento veya ihracat fatura toplam değeri daha düşük olacak, Eğer başka bir ihtiyacı varsa bize ulaşın lütfen.

Etiketler: Palm Koruyucu, eldiven çekin, wod kulpları, Ucuz palm koruyucu, Yüksek Kaliteli eldiven çekin, Çin wod Tedarikçiler kulpları.

Paket Ağırlık 0.1kg (0.22lb.)
Ünite Tipi Çift
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 16cm (0.39in x 0.39in x 6.30in)
Marka Adı DELİ FOXS
Model Numarası WGP-4C
Uygulanabilir İnsanlar Evrensel
Malzeme inek cilt

İnceleme yap

Konfor WOD kavrama çubuğu için eldiven / Halter kavrama / CROSSFİT TUTUŞ / PALM KORUYUCU / spor salonu kavrama /el koruma/ölü asansörleri /ayak Çek -/ -

Ek bilgi

Fiyat:₺29.63

Kategori:satışı

SKU: t297

Değerlendirmeler: