Otomatik Devre Test Cihazı Olabilmesi Lamba Araba Tamir Otomotiv Elektrik Olabilmesi

(Rastgele gönderilir)renk: Kırmızı / Sarı

-Ürün:sadece dört o T

1. Olabilmesi

2. Test lambası

3. Aydınlatma lamba

4. Prob

Aşağıdaki fonksiyonları vardır:

1. Ön ucu devre arar, benzersiz bir duyum var. Doğru gerilim ve uygun ve verimli algılama) Tel lastik kapak yüzeyinde Tel içinde signa gibi tüm hataları algılayabilir.

2. Multimetre (gerilim, direnç, diyot, buzzer fonksiyonları vardır. vb.)

3. Birkaç test lambaları vardır.

4. Sinyal fonksiyonu darbe test edebilirsiniz.

5. Ön uç yüksek parlaklık aydınlatma lambası vardır.

6. Kötü temas ve yaşlanma tel ile gerilim düşümü algılama özel bir işlevi vardır.

7. Benzersiz yapı tasarımı ile, otomobil devre Dar alan çalışması için uygundur.

Anti-hırsızlık takip sistemi, subwoofer, vb otomatik elektrikli parçaların dekorasyonu, böyle hırsız alarm, ses yükleme için uygun olduğunu, GPS.

Gerilim Ölçümü Dişli:

1. Yere siyah test kalem timsah klibi bağlayın, gerilim ölçüm dişli geçin tespit lastik kapak Tel kanca duyum kullanın döndürün, tetiği bastırın ve lastik kapak Tel algılanan ön karşı prob kafası. Tel herhangi bir güç durumunda, LCD doğal olarak Tel doğru gerilim gösterecektir. (0V-60V DC gerilim ölçülebilir).

2. Basın fonksiyon (SEÇ) anahtarı, LCD (AC) 0V-380 AC voltaj ölçmek için geçerli simge alternatif görüntüler.

3.Otomatik elektrikli aletleri süslemeleri için birçok kontrol kabloları veya sinyal kabloları aranmalıdır. Eğer (multimetre veya test lambası) genel araçları kullanırsanız, lastik kapak eller zarar vermek uygunsuz ve kolay arama için zarar görmüş olmalı. Doğru lastik kapak hasar durumu altında ihtiyacınız olan, kanca sürece bu araç ile tespit edilen tel ve rahat ve verimli bir tetikleyici aşağı kontrol veya sinyal kabloları tespit edebilirsiniz.

Test Lambası & Olabilmesi Gerilim Vites:

Dişli özellikle kötü temas veya yaşlanma teller ile teller algılar. Test önce, yere siyah test kalem timsah klibi bağlayın, düğmeyi test lambası & olabilmesi gerilim dişli "V -" geçmek, tespit edilen kauçuk kapak Tel kanca, bu işin içinde kullanmak tetik aşağı çevirin ve lastik kapak Tel algılanan ön karşı prob kafası. Eğer tespit teli ön ucu (normal voltaj) 12 V ise, ve sonra kabloyu arka uç gerilimi ölçmek, "eğer LCD telin arka uç kötü temas vardır ya da yaşlı olan 10 V daha az gerilim" gösterir görüntüler.

Test Lambası (1 LED) ışık yayan Diyot:

1. Yere siyah test kalem timsah klibi bağlayın, topuzu ışık (LED1) yayan diyot test lambası dişli anahtarı, tespit edilen kauçuk kapak Tel kanca, bu işin içinde kullanmak tetik aşağı ve lastik kapak Tel algılanan ön karşı sonda başını döndürmek. Tel herhangi bir güç durumunda, LED olacaktır.

2. Otomatik Devre kısa devre ve açık devre testi.

3. Ateşleme sistemi Test

4. Jeneratör Test

5. Şarj sistemi Test

6. Giriş testi ve çıkış sinyali sensör

7. Yönetim bileşeni sinyal testi

8. Darbe sinyali test etmek için özellikle geçerli: yağ enjektör ve araç hız sensörü

Direnç Ölçümü Dişli:

1. Topuzu direniş vitese geçin ve doğru direnç değerini ölçmek için devre üzerinde direnç iki ucu pozitif ve negatif test kalem bağlayın açın.

2. Basın fonksiyon (SEÇ) anahtarı, LCD diyot ve triode algılamak için LED sembolü gösterecektir.

3. Basın fonksiyon (SEÇ) sürekli olarak iki kez anahtarı, buzzer sembolü LCD ekran ve açma/kapama tespit etmek için pozitif ve negatif kalem kullanın.

Test Lambası Dişli:

1. Yere siyah test kalem timsah klibi bağlayın, düğmeyi test lambası () dişli geçin tespit lastik kapak Tel kanca duyum kullanım sırası, tetiği bastırın ve lastik kapak Tel algılanan ön karşı prob kafası. Eğer Tel güç varsa, test lambası açık olacak.

2. Otomobil devre Test kısa devre ve açık devre.

3. Düşük gerilim akım iletim için özellikle geçerli.

Çalışma Dar alanda Çizim:

1. Vücudunuzun çalışması için girmek için başarısız olduğu dar yerde, çevredeki parçalar (multimetre veya test lambası) genel araçları kullanırsanız kaldırılmalıdır.

2. Ürünü ön plana duyum var çünkü alanı dar veya ışığın zayıf olduğu yerde, cihaz her zamanki gibi algılar. Yüksek parlaklık (LED) aydınlatma lambası olmadan, zaman ve emekten tasarruf herhangi bir parça kaldırma, olmadan hataları algılayabilir.

Gece Operasyonu:

Otomobil devreleri genellikle gece ışığın zayıf olduğu yerde ve tamir edilir. Eğer genel araç kullanılıyorsa, bu işlem çok zahmetli. Ama araç diğer aydınlatma tesisleri olmadan da algılayabilir ve el feneri olarak kullanılabilir.

Arka ışık:

Basın (3s, LCD süper anahtarı BLCTR3)-parlaklık arka ışık olacak LED ışığı akıllı ve otomatik olarak 30 sonra kapatılacak.

Şirket Bilgileri: Lancol Batı Çin Chengdu bulunan bir yüksek teknoloji kurumsal,pil yönetimi çözümleri için yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesi üzerine odaklanmıştır.İletkenlik teknolojisi ile pil test yeni bir standart öncü beri,Lancol Sektör lideri durum olmaya açık iş amacı ile sanayi ihtiyacının daha yüksek standart olarak kuruldu.Yerli üst düzey sektör uzmanları numaraları rehberi veri analizi,Test ve gerçek kullanım performansını test çalışmaları uzun yıllar enstrüman araştırma test araç aküsü üzerinde yoğunlaştı mezun öğrencilerin ekip yardımı ile altında ve Lancol başarıyla zaten birçok ulusal patent almış "Pil İletkenlik ve Elektrik Sistemi Analiz" bağımsız fikri mülkiyet hakları geliştirdi.Lancol dünyada pil iletkenlik test cihazı üretmek,Çin'de pil iletkenlik test cihazı da tek bir üretim yapan birkaç büyük fabrikalar olmak. İthalat vergileri, vergi ve harçlar madde fiyat veya nakliye ücretleri dahil değildir Uluslararası Alıcılar Lütfen Dikkat sergi: Ödeme::. Bu masraflar alıcının sorumluluğundadır. Lütfen bu ek masraflar teklif / satın önce olacağını belirlemek için ülkenin gümrük ofisi kontrol edin. Nakliye: Paket işleme depomuzda 2 iş günü alır, bu yüzden lütfen çıkış yapmadan önce emin girmeden doğru ödeme ve teslimat bilgileri. Eğer aldığınız öğeleri ile herhangi bir sorun var başvuru için kargo süresi: İade ve değişim: ABD A. S. A. P..çekinmeyin,size yardım etmeye çalışacağız. Bu sorunu çözmek için en iyi yol değildir, çünkü bize başvurmadan önce Hoş bir hak talebinde, lütfen daha fazla zaman alır.Bize inanın,size %100 sasified çözünürlük sunacak. Sizi memnun etmek için elimizden geleni yapacağız geribildirim:.Eğer ürün ve hizmet ile memnun iseniz,lütfen bize 5 yıldızlı bırakın! Yorumlarınız en büyük teşvik olduğunu.Eğer herhangi bir sorun varsa,sadece bize ulaşın ve bunu çözmek için memnun olacağız. Hakkımızda: Biz profesyonel E-satıcı, her zaman kaliteli mal ve hizmet ile üstün müşteri deneyimi sağlanması üzerinde duruluyor. Burada %100 memnuniyet garantisi verilir. Bizim hizmet yükseltme ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağız. 00 (GMT +8:) W orking zamanı: Pazartesi-Cuma, 9:00 am - 6:00 pm.

Etiketler: Otomatik Devre test cihazı, Devre Tester, araba olabilmesi, Ucuz Otomatik Devre test cihazı, Yüksek Kaliteli devre test cihazı, Çin araba olabilmesi Tedarikçiler.

Paket Ağırlık 1.0kg (2.20lb.)
Paket Boyutu 32cm x 11cm x 4cm (12.60in x 4.33in x 1.57in)
Ünite Tipi parça
Öge Genişliği 5cm
Marka Adı lansl
Gerilim 2.4V-3.6V
Malzeme Türü Plastik
Model Adı MS8211
Elektronik No
Madde Uzunluğu 27cm
Öge Yüksekliği 2cm

İnceleme yap

Otomatik Devre Test Cihazı Olabilmesi Lamba Araba Tamir Otomotiv Elektrik Olabilmesi

Ek bilgi

Fiyat:₺200.41

Kategori:satışı

SKU: t141

Değerlendirmeler: